Bijdrager: Giovanni van Helvoirt
Jaar: 2007
Locatie 1.: Gestel | 712 Oude Spoorbaan | St Lambertusstraat
10 foto's in de omgeving:
20842 | 20430 | 55243 | 24190 | 24480 | 27749 | 8817 | 11044 | 8816 | 20432
Reacties
Naam: Wim Habraken
Frank(ie) Engels - We hadden bij PTT Post een aantal "Engelsen" als collega's. Er was een Frank Engels (ik denk de jongste - ben jij dat??). We hadden Wally Engels (de oudste) die later met veel succes hypotheekadviseur is geworden, en in Geldrop zat postbode Ronnie Engels. Familie?
Naam: Giovanni van Helvoirt
Op nummer 15 (hoek met St. Martinusstraat) woonde dus Francien Engels. Zij woonde daar samen met ene Dorus. Bart van Gennip, toendertijd mee bevriend, was haar achterbuurman. Anekdote: Wij staken rotjes af, maar dat kon Dorus beter. Hij reed met zijn Ford stationwagen naar de Philips de Goedelaan en vulde plastic zakken met acetyleengas en reed vervolgens met deze 'rijdende bom' terug naar de St. Martinusstraat.
Naam: Johan van den Eeden
Halverwege de Lambertusstraat, t.o. de Martinusstraat, hadden de gezusters Smulders hun kruidenierswinkel. Halverwege hielden ze ermee op, vanwege de leeftijd en de concurrentie van de supers. Ze remigreerden naar Oisterwijk. Komisch dat we indertijd zoveel kruideniers dicht bij elkaar hadden. Op hoek Martinusstraat/Mecklenburgstraat zat EnKaBe Van de Laar, ±100 m.
Naam: Johan van den Eeden
Ja, het klopt Giovanni dat EKO, na het vertrek van de gez. Smulders (halverwege jaren '60), zich in de voormalige kruidenierswinkel vestigde. Wat hoek St Martinusstraat/Mecklenburgstraat betreft, verwijs ik je graag naar hetgeen ik heb vermeld bij foto 33049.
